5. MUKFF Uluslararası Özel Gösterim Seçkisi1 - 4 Ekim 2020

Filmin Adı

Yönetmen

Süre

Menşe Ülke

Ronaldo

Abdul Hamid Mandgar

00:00:60

Afganistan

Outside / Dışarısı

Martin Folco

00:15:00

Antigua ve Barbuda

Bug

Joaquín Ortiz

00:07:31

Arjantin

The Extimacy / Uzatma

Martin Emiliano Diaz

00:19:51

Arjantin

Angel / Melek

Gokce Sel

00:08:08

Avustralya

Silence / Sessizlik

Jimmy Mitchell

00:07:30

Avustralya

The Beeman / Arıcı

Frances Elliott, Samantha Marlowe

00:08:00

Avusturya

Film D'auteur / Otör

Tobias Vees

00:14:14

Avusturya

The First Success Of Nobel Brothers / Nobel Kardeşlerin İlk Başarısı

Jalaladdin Gasimov

00:10:19

Azerbeycan

The Noise Symphony / Gürültü Senfonisi

Vusal Hajiyev

00:06:33

Azerbeycan

Journey To The God / Tanrıya Yolculuk

Kishor Mahmood

00:14:00

Bengaldeş

Let Me Breath With My Dream / Bırak Rüyalarımla Nefes Alayım 

Novera Hasan Nikkon

00:06:00

Bengaldeş

Glanstir Fan

Josse De Maesschalck

00:10:00

Belçika

Intimacy / Yakınlık

Fred Luz

00:07:36

Brezilya

The Box / Kutu

Renata Jesion

00:06:32

Brezilya

Post Scriptum / Dipnot

Alessandro Cassa

00:14:23

Kanada

The Art of Flawsome / Hem Kusurlu Hem Mükemmel Olma Sanatı

Andrea Nirmala Widjajanto

00:09:54

Kanada

Turkish Mesir Macunu / Türk Mesir Macunu

Sibel Güvenç

00:16:25

Kanada

Fireworks / Havai Fişekler

Yichao Fu

00:11:20

Çin

Forty Licks / Kırk Yalama

Phillipe Witana

00:10:30

Çin

Una Historia de Supervivencia ( A story of Survival) Bir hayatta Kalma Hikayesi

Ruben F. Roman Garcia

00:09:40

Kosta Rika

Cycles / Döngüler

Veronika Vaculíková

00:04:14

Çek Cumhuriyeti

Mantis / Peygamber Böceği

Roberta Reichhardt

00:12:00

Danimarka

Out of the Darkness / Karanlığın Dışında

Helena Bendixen

00:11:53

Danimarka

Five BY Five / Beşe Beş

Mohamed Ismail

00:05:20

Mısır

Mama / Anne

Vladimir Kott

00:18:47

Estonya

Three August Days / Üç Ağustos Günü

Madli Lääne

00:20:00

Estonya

Dark Window / Karanlık Pencere

Johan Franzén

00:10:00

Finlandiya

Impermanence - An Inner Journey / Geçicilik - Bir İçsel Yolculuk

Nicolas Jouhet

00:05:49

Fransa

Interview / Görüşme

Christopher Guyon

00:05:18

Fransa

Jellyfish / Deniz Anası

Manon Gaurin

00:14:59

Fransa

Meute / Sürü

Ambre Rambaud

00:19:21

Fransa

Lighting Object / Aydınlatma Aracı

Chen Lai Yu Anastasia, Poo Ching Yan, Tang Sin Yee

00:01:41

Hong Kong

Lionverse / Aslan Kayası

Hayden Chun Hei Mok

00:03:24

Hong Kong

Maida

Lubna Yusuf

00:19:16

Hindistan

A Lady In Despair / Unutsuz Bir Kadın

Maul Arta

00:11:46

Endonezya

Baskara Ke Wukir

Latifah Fauziyyah Rosidin

00:17:58

Endonezya

Where Do Babies Come From? / Bebekler Nereden Gelir?

Azalia Muchransyah

00:05:00

Endonezya

Aysan

Mehrshad Kheradmandi

00:19:55

İran

Hedieh

Sahar Sotoodeh

00:15:00

İran

I am Zal / Benim Adım Zal

Hooman Naderi

00:13:32

İran

In Perspective / Perspektif

Arshia Zeinali

00:12:43

İran

Manicure / Manikür

Arman Fayaz

00:14:00

İran

Minus One / Eksi Bir

Mona Mohammadyari

00:10:59

İran

Oboor - The Crossing / Kesişme

Sara Ghafourian

00:18:00

İran

Sluggish Life / Uyuşuk Yaşam

Mohsen Mehri Deravi

00:11:00

İran

The Fox / Tilki

Sadegh Javadi Nikjeh

00:09:45

İran

The Last Eagle / Son Kartal

Reza Golchin

00:07:47

İran

The Look / Bakış

Shayan naghibi

00:06:30

İran

Happy Birthday / Doğum Günün Kutlu Olsun

Layth Daham

00:10:41

Irak

My Cat / Kedim

Imad Mahmadany

00:14:56

Irak

Strange Crime / Garip Bir Suç

Zheer Faraidoon Hama Salih

00:13:51

Irak

Nino

Eitan Herman

00:05:00

İsrail

All  Our  Yesterdays / Bütün Geçmişlerimiz

Lorenzo Santoni

00:15:00

İtalya

Suddenly The Silence / Aniden Sessizlik

Alessandro La Fauci

00:04:16

İtalya

The Funambulist Dream / İp Cambazı Rüyası

Ines von Bonhorst, Yuri Pirondi

00:10:00

İtalya

Kara Kun

Evgenii Chistyakov

00:12:22

Kırgızistan

Cinéma à Papa / Baba İçin Sinema

Sara Jamal

00:09:02

Lübnan

Between Two Enemies / İki Düşman Arasında

Marko Crnogorski

00:11:02

Makedonya

Blacky and Faulty

Marko Dzambazoski

00:11:29

Makedonya

John

Eugene Low

00:13:26

Malezya

On The Border / Sınırda

Arturo M. Merelo

00:06:40

Meksika

Upper / Yukarı

Romina Reyna Quiroz

00:18:48

Meksika

Fundament / Esas

Wilbert van Veldhuizen (Wilbrand)

00:05:55

Hollanda

Hold On / Bekle

Bart Schrijver

00:06:00

Hollanda

Facebook Friend / Facebook Arkadaşı

Ann Sarafina

00:10:16

Nijerya

Machinepur / Robot

Maaz Maudood

00:10:52

Pakistan

Go Back / Geri Git

Vanerie Lumaque

00:10:22

Filipinler

California / Kaliforniya

Nuno Baltazar

00:13:45

Portekiz

John

Rita Ornellas

00:12:17

Portekiz

We're Pregnant / Hamileyiz

Razvan Mihai Badea

00:19:51

Romanya

"One" ( 1 min ) "Bir" - 1 Dakika

Roman Sinitsyn

00:01:00

Rusya Federe Devleti

Zashlo

Dmitry Moiseev

00:02:30

Rusya Federe Devleti

Anywhere / Herhangi Bir Yer

Aleksandar Aleksić

00:10:17

Sırbistan

Many Happy Returns / Mutlu Yıllarına

David Jovanović

00:17:00

Sırbistan

Little P the Pontianak / Pontianak Küçük P

Natalıne Ng Si Rong, Rachel Lim Rui Qi, Ong Shannon

00:03:07

Singapur

The Last Cigarette On Earth: A Steampunk Adventure / Dünyadaki Son Sigara: Bir Steampunk Macerası

Matic Grgic

00:01:00

Slovenya

Joyride / Neşeli Yolculuk

Jodi Bos

00:07:26

Güney Afrika

Hell West

Fran Mateu

00:14:33

İspanya

Nine Steps / Dokuz Adım

Marisa Crespo Abril, Moisés Romera Pérez

00:07:30

İspanya

Old Man / Yaşlı Adam

Trueba&Trueba

00:08:00

İspanya

Shift Change / Vardiya Değişimi

Federico Untermann

00:10:04

İspanya

The King's Ring / Kralın Yüzüğü

Jeniffer Castañeda García

00:10:00

İspanya

Image Infection / Görüntü Enfeksiyonu

Leon Joshua

00:04:46

Tayvan

Barbo

Gökhan Karahaner

00:19:58

Türkiye

Int. Kitchen. Night / UA. Mutfak Gecesi

Arkasha Nepytaliuk

00:04:19

Ukrayna

Until It Turns Black / Siyah Oluncaya Kadar

Anastasiia Falileieva

00:06:23

Ukrayna

A Crimson Funeral / Kızıl Bir Cenaze

Faizaan Raheel

00:17:10

Birleşik Arap Emirlikleri

Boys Night

James Price

00:16:28

İngiltere

Candeline

Asiyat Gamzatova

00:12:06

İngiltere

Evie

Miranda Howard-Williams

00:08:06

İngiltere

Forager / Toplayıcı

Katherine Robinson

00:03:49

İngiltere

Roger

Reuben Hamlyn

00:13:30

İngiltere

Thai Lapse / Tayland Zaman Aralıkları

Paolo Benetazzo

00:02:42

İngiltere

Lights / Işıklar

Marcio Freitas

00:01:34

ABD

Our Flowers Are Neon Blue /Çiçeklerimiz Neon Mavisidir

Yuri Byun

00:02:42

ABD

Swept Away / Ayakları Yerden Kesilmiş

Thomas Grascoeur

00:12:09

ABD

Tea / Çay

Shokir Kholikov

00:15:00

Özbekistan

Dogma / İnanç

Dennys Rodríguez

00:05:30

Venezuela

Her Body / Onun Vücudu

Juan Avella

00:10:20

Venezuela

Copyright © Marmaris Uluslararsı Film Festivali | Tüm hakları saklıdır.
Konya Web Tasarım, Tuyan Tasarım ve Reklam Ajansı