4. Marmaris Film Festivali Ön Jüri Değerlendirme Sonuçları9-14 Ekim 2018
BELGESEL FİNALİST FİLMLER      
Barisfer  2018 Yusuf Emre Yalçın 00:30:00
228 2017 Deniz Şengül, Mazhar Yıldız 00:21:00
Beyazlar Sönsün 2018 Aycan Karadağ, İbrahim Kucuş 00:29:18
Kostüm Oyunu 2018 Musa Gökkaya 00:15:10
Kurbağa Avcıları  2018 Batuhan Kurt 00:30:00
Seçmedim 2017 Mehmetcan İncedal 00:15:00
Bir Filmin Duruşması 2017 Gökhan Kaya 00:15:00
Afganistanbul 2018 Ulaş Tosun 00:21:00
Salı 2018 Hüseyin Baki Karataş 00:15:58
DENEYSEL FİNALİST FİLMLER      
Mektup 2017 Serkan Özyumsak 00:06:11
Ellialtı  2017 Dilara Şahin 00:08:21
Half Night 2018 İlhami Tunç Gençer 00:03:25
Rüyamda Ölü Gördüm  2018 Ece Kınacı 00:04:00
Soil (Toprak) 2017 Alican Durbaş 00:18:50
Şeyleşme  2018 Abdi Cangı 00:03:52
Yüzler  2018 Ali Aktemur 00:04:39
CANLANDIRMA ANİMASYON FİNALİSTLER      
Fabrika 2017 Batuhan Köksal 00:09:13
Mavi Yarın  2017 Numan Ayaz 00:14:53
Ölçek  2017 Emine Gezici Üstündağ 00:06:11
Avcı  2018 Orhan Umut Gökcek 00:03:32
Bir Zamanlar 2018 Şeyma Erikci 00:04:28
Patates Olmak Çok Zor 2018 İlke İzgi 00:04:40
KURMACA FİNALİST FİLMLER      
Söz Uçar  2017 Tufan Taştan 00:04:26
Pantolon  2018 Tahsin Özmen 00:14:55
Sana İnanmıyorum Ama Yerçekimi Var  2018 Umut Subaşı 00:13:00
Babamdan Kalan  2017 Abdülmelik Öcal 00:03:09
Benim 2017 Uğur Çıraklı 00:04:39
Evden Uzak 2018 Burak Kum 00:10:17
Bir İş Görüşmesi Hikayesi  2017 Alkım Özmen 00:15:00
Komedya  2017 İsmail Çağrı Aygün, Batuhan Yıldız 00:16:27
Nemesis 2018 Gökhan Karabay 00:12:12
Rötar  2018 Osman Çakır 00:12:00
Vahide 2018 Burkay Doğan 00:06:15
LİSELERARASI  FİNALİST FİLMLER        
Çığlık 2018 Kurmaca Emrah Güntaç 00:10:45
Dikensiz Gül 2018 Kurmaca Ahmethan Fat 00:04:03
Elleriniz  2018 Kurmaca Ilgın Yılmaz 00:03:30
Gece Boyunca  2017 Kurmaca Deniz Ünsal 00:04:37
Gelin-cik 2018 Kurmaca Hakan Dinçtürk 00:09:21
Gelincik  2018 Belgesel Pelin Şeyhun 00:14:31
Kenger  2018 Kurmaca Sezer Bildiren 00:06:02
Sır  2018 Kurmaca Zahide Erşahin 00:02:45
Toplumun Vicdanı 2018 Kurmaca Hasan Onur 00:06:01
Yüksek Doz 2018 Kurmaca Emre Yapıcı 00:12:58
BELGESEL ÖZEL GÖSTERİM  FİLMLERİ      
Kurbakçı (Frogger) 2018 Zeki Koyuncu, Hasan Akıncı 00:15:04
9/8 Doğmak (Born Into 9/8) 2018 Halid İlhan 00:18:06
Büyük Menderes (The Great Meandros) 2018 Yavuz Özer 00:29:00
Sarıcakız 2018 Ege Şirin 00:13:21
Samir’in Rüyası (The Dream Of Samir) 2017 Armağan Pekkaya 00:27:00
Özgür 2017 Başak Ulusoy 00:19:42
Kül Kent 2018 Tolga Barman 00:29:40
Ta'rîz; Dişe Diş, Söze Söz!  2017 Sezer Ağgez 00:28:34
Çalıkuşu (Wren) 2018 Esra Yıldırım 00:21:00
DENEYSEL ÖZEL GÖSTERİM  FİLMLERİ      
Anlatacak Çok Şey Var! 2017 Göksel Keşen 00:08:25
Yansımalar 2018 Fatih Turan (M. Fatih Turan) 00:08:44
Anlat (Tell) 2018 Sevcan Sönmez 00:05:11
Dar Açı (Acute Angle) 2018 Umut Durmuşoğlu 00:04:12
Bakış (Glance) 2017 Mustafa Ateş 00:04:07
One Way Ticket 2017 Barış Alp 00:04:39
Geminus 2018 Abdullah Sağlam, Cem Akbulut 00:02:43
Limbo 2017 Gökçe Erenmemisoğlu 00:01:27
CANLANDIRMA/ANİMASYON ÖZEL GÖSTERİM  FİLMLERİ      
Blue End (Mavi Son) 2018 Nihat Seven 00:03:00
Timşel 2018 Serkan Uzunyol 00:09:20
Mavi ile Kırmızı (Blue and Red) 2018 Fatih Kaplan 00:01:49
Çıkış Yolu (Way Out) 2017 Birnur Karatimur Çutsay 00:04:54
Böcek (The Beetle) 2017 Sezer Türkoğlu 00:01:22
Homur Homur (Muttering) 2017 Nergis Karadağ, Simay Çalışkan 00:05:41
Satır (Cleaver) 2018 Mehmet Çengelci 00:06:20
KURMACA ÖZEL GÖSTERİM  FİLMLERİ      
Giderayak (Parting Shot) 2018 Özgür Cem Aksoy 00:10:30
Kazak (The Cossack) 2018 Simay Yaykır 00:24:00
Nefesini Tut (The Breath Holder) 2018 Emin Murat Kılıç 00:09:51
Başkaları (Others) 2017 Bilgehan Yoldaş 00:17:07
En Üst Kat (Top Floor) 2018 Taylan Yılmaz 00:18:11
40 Sabun 40 Kazan Su  2018 Ayten Başer 00:11:39
Evre (Stage) 2018 Mehmet Onur Baysoy 00:08:00
Yolcu 2018 Emre Aydın 00:11:50
Lahza (İnstant) 2017 Ceren Şahan 00:04:14
Taverna Kapısının Önünde  2017 Enes Ateş 00:06:02
Glory Hole 2018 Arif Akdenizli 00:19:14
Copyright © Marmaris Uluslararsı Film Festivali | Tüm hakları saklıdır.
Konya Web Tasarım, Tuyan Tasarım ve Reklam Ajansı