5th MISFF National Special Screening Selections15 - 20 October 2019

NATIONAL FICTIONAL SPECIAL SCREENING SELECTIONS

DIRECTOR

PROJECT TITLE

DURATION

 

Ferman Narin

Soyka

00:28:19

 

Kadir Eman

Navber /Arada /In Between

00:11:24

 

Atalay Mert Kuşkayalı

MAKUS TALİH ya da İki Gencin Bir Kış Gecesi Kabusu/ILL FATE or A Winter Nightmare Of TwoYoung Men

00:11:00

 

Mustafa Deniz Doğan

Sulara Kapılmak / Caught In The Flood

00:16:42

 

Ömer Ferhat Özmen

Karganın Aşınan Gagası / The Worn Beak Of The Crow

00:13:16

 

Ahmet Bilal Seyhan

Gün Daha / Day More

00:08:00

 

M. Sezer Bildiren

Inanç / Faith

00:09:00

 

Fırat Bayram Bakır

Sorgu / Interrogation

00:04:39

 

Merve Gezen

Suskun / Speechless

00:19:37

 

Kerem Sürmeli

Yıkık Kentler Senfonisi /Sympony Of Wracked Cities

00:12:21

 

Aslıhan Aktoz ve Deniz Dinçergök

İhmal Edilen / Neglecta (Neglected)

00:23:14

 

Ahmet Toğaç

Kulak Misafiri / Eavesdropper

00:22:32

 

Seyithan Fırat Durmaz

Ateşkes / Truce

00:10:34

 

Veysel Çelik

Kefaret Yağmuru / Salvation Rain

00:12:00

 

Murat Görücü

Sorgu / Query

00:12:45

 

Onur Doğan

Reddedilen / The Rejected

00:08:33

 

Ramazan Kılıç

Okul Otobüsü / The School Bus

00:13:34

 

Burak Can Şen

Uyku Sersemi / Groggy

00:26:48

 

Bülent Özcan

Mavi / Blue

00:00:00

 

Sevgi Şahin

Dereotlu Karışık Turşu / Mixed Dill Pickle

00:04:30

 

Dila Bulut

Koç / Aries

00:14:09

 

Meryem Melek Köse

Garip Bir Soru / A Weird Question

00:05:19

 

Seyit Mehmet Yıldız

Uzun Sürmüş Bir Filmin Kısası /A Short Film Lasting Long

00:19:51

 

Furkan Taşçı

Gamsız Apartmanı / Gamsız Apartment

00:10:40

 

Bahar Işık

Yük / The Load

00:19:07

 

Rıfat Can Cihangir

Tersyüz / Inside Out

00:08:38

 

Armağan Akın

Haftasonu / Weekend

00:12:55

 

Tolga Gürocak

Anahtar ve Tabanca/The Key and the Pistol

00:11:59

 

NATIONAL DOCUMENTARY SPECIAL SCREENING SELECTIONS

DIRECTOR

PROJECT NAME

DURATION

Dilan Engin

Prenses Model / Princess Ball Gown

00:14:01

Fatih Kaynarca

Karanlıktan Aydınlığa / Darkness To Brightness

00:12:00

Fırat Erez

Hasankeyf'e Ağıt / The Lament To Hasankeyf

00:10:37

Emil Ali

Adem / Adam

00:11:00

Ümit Güç

Taşköprüyü kim yaptı? / Who Built The Stone Bridge -Taşköprü-?

00:19:56

Efe Can Aktaşlı

Velespit / Bike

00:10:00

Eren Taşyürek

Altın Çocuk Pargalı / The Golden Boy Pargalı

00:19:19

Birhat Temel

Baraka / Shed

00:15:44

Okan Erünsal

Mavi Kelebek / Blue Butterfly

00:23:20

NATIONAL EXPERIMENTAL SPECIAL SCREENING SELECTIONS

DIRECTOR

PROJECT TITLE

DURATION

Bilen Sevda Kölen

Kusurlu / Imperfect

00:17:38

Abdullah Sağlam

Gecenin Sesleri / Sounds of Night

00:04:12

Umut Can Yarıkan

Adsız/ No Name

00:08:18

Tugay Erdem

Görüş Mesafesi / Eye Shot

00:11:11

Burak Bolat

Otority

00:08:59

NATIONAL ANIMATION SPECIAL SCREENING SELECTIONS

DIRECTOR

PROJECT NAME

DURATION

Necef Mengüverdi

Bay Patatesin Tramvaları /Traumas Of Mr. Potato

00:03:24

Cihat Gündüz

Püskürük / Extrusive

00:05:00

Zeynep Üstünipek ve Burak Kum

Sessiz Baharı Geri Verin / Give Back The Silent Spring

00:03:00

Aygül Ateş

Gizem /Enigma

00:03:57

Gökçe Onur

Akışkan / Fluid

00:04:35

Copyright © Marmaris International Film Festival | All Rights Reserved.
Konya Web Tasarım, Tuyan Tasarım ve Reklam Ajansı