5th MISFF National Short Film Competition Finalists15 - 20 October 2019

NATIONAL FICTIONAL FINALIST FILMS

DIRECTOR

PROJECT TITLE

DURATION

Gökhan Kaya

Ah Bir Ataş Ver / Give Me A Lighter

00:30:00

Gülsün Odabaş

Son Eylül / Last September

00:19:16

Hakan Ünal

Duvardaki Çatlak / Crack In The Wall

00:14:00

Cahit Kaya Demir

Fegere / Extra

00:22:00

Murat Çetinkaya

Sonsuz / Ad Infinitum

00:13:00

Oğuz Çiçek

Ama Ben Karadan Geldim / But I Came by Land

00:19:30

Batıkan Köse

Fa Majördeki Şeytan / Devil on the F Major

00:00:00

Fırat Demir

Kene / Mite

00:10:00

Ozan Yoleri

Aylin

00:19:49

Tilbe Cana İnan

Çukur / The Pit

00:10:27

Ömer Deniz

Dünya Tutuluyor / Earth on Hold

00:20:12

Cem Onur Tunca

Atmosfer / Atmosphere

00:13:53

Akif Karaosmanoğlu

Baston / Walking Stick

00:08:30

Gökhan İpekkan

Lupus / Kurt

00:04:36

Tunahan Kurt

Tahta Kurusu / Bed Bug

00:16:29

Güvenç Selekman

Duyu / The Sense

00:12:39

Yılmaz Özdil

Ağır Yük / The Heavy Burden

00:17:00

Caner Kaldı

Sonbahar / Autumn

00:19:58

Efe Erimoğlu

Berber / The Barber

00:07:38

Yiğit Evgar

Balık Kraker / Fish Cracker

00:12:45

Bahri Baykal

Efsun

00:15:00

NATIONAL DOCUMENTARY FINALIST FILMS

DIRECTOR

PROJECT TITLE

DURATION

Anıl Tokur

Uçurtma Peşinde / Rising Puppets of The Limitless Sky

00:13:07

Ali Ergül

Kumun Gecesi /  Night of the Sand

00:24:33

Evrim İnci

Paradoks Bir Koşu / A Paradoxical Race

00:28:20

Tolunay Tekmek

Pembe Kimlik / Pink Id

00:17:51

Erkan Tahhuşoğlu

Kalanlar / Leftovers

00:12:26

M. İsmail Çeçen

Terazi / The Scales

00:24:33

M. İsmail Çeçen

Mezarlık Çalgıcıları /Children Of The Cemetery

00:13:56

Fatih Ertekin

Yaylacı / Transhumant

00:22:27

Aydın Özbey

Sanayinin Musikisi / Industry`s Music

00:14:59

NATIONAL EXPERIMENTAL FINALIST FILMS

DIRECTOR

PROJECT NAME

DURATION

İlker Ergün

Rom / Çingene

00:03:28

Önder Şengül

Bugün / Today

00:07:30

Furkan Han Mert

Biilaç / Incurable

00:02:50

Yigit Küçükkibar

Cennetin Olmadığı Gün /The Day When Heaven Doesn`t Exist

00:15:52

İsmail Emin Demir

Döngü / Loop

00:07:01

NATIONAL ANIMATION FINALIST FILMS

DIRECTOR

PROJECT TITLE

DURATION

Birnur K. Çutsay

Sözde / So Called

00:03:59

Erkan Kolçakköstendil

Su / Water

00:20:00

Gökalp Gönen

Avarya

00:19:58

Cengiz Dallıkavak

Sonsuz Armoni / Endless Harmony

00:04:12

Hakkı Sedat Çetin

Eksik / Deficiency

00:04:03

Copyright © Marmaris International Film Festival | All Rights Reserved.
Konya Web Tasarım, Tuyan Tasarım ve Reklam Ajansı